SPIN

Będzie oświadczenie policji ws. zaginionej

Aneta Borkowska piątek, 19 grudnia 2014, 08:35 Aktualnie

Dzisiaj przed południem Komenda Miejska Policji w Siedlcach wyda oficjalne oświadczenie ws. poszukiwanej Joanny Patrycji Kałabun. Chodzi o zdementowanie plotek jakie pojawiają się w przestrzeni publicznej. Kobieta jeszcze się nie odnalazła. W intensywnej akcji poszukiwawczej zaangażowani są nie tylko policjanci, ale także biuro detektywistyczne i kilkudziesięciu wolontariuszy.

4 komentarze

 1. Anniasz dodano 7 lat temu

  Pomoc na wyjście z sekty świadków: http://www.effatha.org.pl/pomoc/pomoc.htm

  • bankier dodano 7 lat temu

   Rozumiem, że za "sektę" uważasz wszystko inne niż to do czego Ty należysz?

 2. jamjest dodano 7 lat temu

  no i gdzie to oświadczenie? – jest 12.55

 3. obserwator II. dodano 7 lat temu

  Anniasz czy ty dobrze wiesz,że kościół katolicki to też jest sekta z tą różnicą,że największa na świecie."Prawdziwa" jest "tylko"religia żydowska jak wszystko co pochodzi od żydów.Mając chwilę wolnego postudiuj dzieje religii a dowiesz się jak powstała sekta katolików i jak doszła do tego co ma dzisiaj.Kiedyś królowie klękali przed sukmaniarzami a dzisiaj politycy klęczą i boją się coś powiedzieć na możnych tego świata czyli wysłanników Watykanu i gotowi są zniszczyć budżet każdego państwa które dopuściło ich do koryta i do władzy.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?