SPIN

Sukcesy naszych judoków

Aneta Borkowska czwartek, 29 października 2015, 09:38 Sport

Podczas Mistrzostw Polski w Judo Masters 2015, rozgrywanych w Sobótce 18 października, członkowie Sekcji Judo Mastres Siedlce wywalczyli dwa złote i jeden brązowy medal.

Wyniki:

– Sławomir Kamiński w kategorii -100kg, M5 – złoty medal
– Ewa Kamińska w kategorii  -57kg, F4 – złoty medal
– Piotr Sokołów w kategorii -90 kg, M4 – brązowy medal

Nie jest to pierwszy sukces członków Sekcji. We wcześniejszych edycjach mistrzostw Judo Masters siedleccy judocy wywalczyli następujące medale: Agnieszka Przesmycka złoty i srebrny , Sławomir Kamiński 3 razy złoty, Tomasz Łuka srebrny medal, natomiast brązowe medale zdobyli Robert Czerwiński i Marcin Koltoński.

Sekcja Judo Masters Siedlce rozpoczęła działalność w  roku 2009. W skład sekcji wchodzą zarówno osoby z długoletnim stażem zawodniczym, wywodzące się głównie z dawnego klubu MKS, jak również dopiero zaczynające przygodę z Judo. Zajęcia prowadzi trener Sławomir Kamiński – 3 dan. Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu: we wtorki o godzinie 20.30 oraz w środy o godzinie 18.00 w Świetlicy GOK w Strzale przy ulicy Siedleckiej.

źródło: Andrzej Ryś

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?