SPIN

Ministerstwo Energii na Dzień Dziecka

redakcja piątek, 3 czerwca 2016, 14:43 Aktualnie

W najbliższą niedzielę 5 czerwca w ogrodach Kancelarii Premiera odbędzie się rodzinny piknik z okazji Dnia Dziecka. Swoje stoisko przygotowało też ministerstwo energii, na czele którego stoi Krzysztof Tchórzewski.

Atrakcje ministerstwa będą rozmieszczone w dwóch miejscach. W namiocie resortu dzieci zagrają w grę wielkoformatową, której akcja rozgrywa się w podziemiach Kopalni Soli w Wieliczce, a w namiotach spółek podległych ME będzie m.in. ścianka wspinaczkowa i magnetyczna wata cukrowa. Dzieci będą mogły wziąć też udział w serii eksperymentów „Nie taki prąd straszny”. Między godz. 11 a 13 obecność zapowiedział mistrz świata w siatkówce Michał Winiarski.

Piknik pod hasłem „Dzieci rządzą” planowany jest w godzinach 10.30-16.00 w ogrodach Kancelarii Premiera w Alejach Ujazdowskich.

info pras.

 

Komentarze (1)

  1. oni dodano 6 lat temu

    Niech dzieci podziękują panu ministrowi za to że od 2017 r wszystko zdrożeje ze względu na planowaną podwyżkę cen energii elektrycznej w związku z konicznością dopłat do wydobycia drogiego węgla

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?