SPIN

Adam Krasuski nagrodzony w konkursie „Krajobrazy Pogranicza

Aneta Borkowska piątek, 2 grudnia 2016, 16:11 Aktualnie

krasuski

Adam Krasuski, członek Grupy Twórczej FOTOGRAM, działającej przy Miejskim Ośrodku Kultury, zdobył III nagrodę w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym „Krajobrazy Pogranicza” zorganizowanym przez Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Białymstoku.

Celem organizacji konkursu było zainspirowanie uczestników historyczną i współczesną przestrzenią pogranicza polsko-białorusko-litewskiego, oraz historią ziem północno-wschodnich II Rzeczypospolitej.

Nagrodzona fotografia nosi tytuł „Troki” i została wykonana na Litwie.

źródło: MOK

3 komentarze

 1. ten który dodano 5 lat temu

  Panie Adamie to blamaż, fotomontaż!
  Zrobił to Pan tak ordynarnie i nieumiejętnie… Niebo z tła ma się nijak do nieba odbitego w wodzie, tego niema i nigdy nie było.
  Dobry pejzaż to wysublimowane walory a nie młotkiem w twarz.
  Proponuje więcej czasu spędzać w Trokach a mniej przy komputerze.
  No cóż, gratuluje wygranej.

 2. autor zdjęcia dodano 5 lat temu

  Jak już wyraża Pan opinie jako specjalista to proszę nie być anonimowy.W regulaminie konkursu był nie dopuszczalny fotomontaż, ale użycie filtrów już tak.Jak jest Pan zainteresowany to mogę pokazać plik r.a.w., wtedy nie będzie wypisywał Pan takich głupot.Proszę do mnie zadzwonić tel. 506 905 791 chętnie posłucham rad tak wybitnego specjalisty.Pozdrawiam

 3. Janusz dodano 5 lat temu

  Adam, piękne zdjęcie. Gratuluję. Nie przejmuj się idiotycznymi uwagami. To jest Polska, bezinteresownie zawiść.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?