SPIN

Nowi zawodnicy w Pogoni

Aneta Borkowska czwartek, 6 lipca 2017, 12:17 Sport

Kolejne wzmocnienia w siedleckiej Pogoni. Nowymi zawodnikami klubu zostali: skrzydłowy Paweł Garyga oraz boczny pomocnik Dawid Kieplin.

Paweł Garyga to 25-letni wychowanek Śląska Wrocław, w którym rozegrał dwa spotkania na poziomie ekstraklasy. Był również piłkarzem MKS Oława, KS Polkowice, Odry Opole, a także rezerw francuskiego FC Nantes. Ostatnie dwa lata spędził w II-ligowej Legionovii Legionowo. W minionym sezonie w II lidze zagrał 32 razy i strzelił dwie bramki. Garyga podpisał z Pogonią roczny kontrakt z opcją przedłużenia na kolejny sezon.

Dawid Kieplin to 19-latek wypożyczony do końca sezonu z Wisły Płock. Występuje na pozycji bocznego pomocnika. Jest wychowankiem Wisły Nowy Duninów, a od 2011 roku reprezentuje barwy Wisły Płock. W minionym sezonie w barwach Nafciarzy zaliczył dwa występy w ekstraklasie. 19-latek został wypożyczony do Pogoni do końca sezonu, jednak klub z najwyższej klasy rozgrywkowej zastrzegł sobie prawo do skrócenia transakcji po rundzie jesiennej.

źródło oraz fot. MKP Pogoń Siedlce

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?