Trzecia kolejka V Edycji Siedleckiej Ligi Bowlingowej

Aneta Borkowska czwartek, 19 października 2017, 12:22 Sport

W środę (18 października) rozegrana została już trzecia kolejka V Edycji Siedleckiej Ligi Bowlingowej w Siedlcach na kręgielni w Parku Wodnym Siedlce.

Za nami turniej na którym zawodnicy zmagali się z trudnymi warunkami przy krótkim smarowaniu 36ft. Świetna dyspozycja w finale gości z Łukowa, jednak pierwsze dwa miejsca obstawione przez zawodników z Siedlec.

Na 1 miejscu Arkadiusz Dłużniewski SKB Siedlce, 2 pozycję zajął Paweł Perczak SKB Siedlce na ostatnim miejscu podium stanął Michał Rek Bears Łuków.

Następne czwarte spotkanie ligowe już 25 października (w środę) o 18.00 na kręgielni w Parku Wodnym Siedlce.

autor: Dariusz Rojek SKB