SPIN

Były prezydent Siedlec Wojciech Kudelski zaatakowany nożem AKTUALIZACJA

Aneta Borkowska poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 09:03 Aktualnie, Siedlce

Były prezydent Siedlec Wojciech Kudelski został zaatakowany ostrym narzędziem, najprawdopodobniej nożem. Do zdarzenia doszło około godz. 8 w okolicy jego mieszkania przy ul. Świrskiego.

Były prezydent, a obecnie rady sejmiku Mazowsza trafił do szpitala. Trwa operacja.

Jak informuje Radio Dla Ciebie, życiu Wojciecha Kudelskiego nie zagraża niebezpieczeństwo.

Sprawą zajmuje się Prokuratura Okręgowa w Siedlcach. Na 10.30 – planowane jest oświadczenie w tej sprawie. O godz. 11.00 informację o stanie zdrowia byłego prezydenta ma podać szpital wojewódzki. O godz. 11.10 – konferencję prasową zaplanowano także w urzędzie miasta. O godz. 12. – msza w intencji zdrowia Wojciecha Kudelskiego w siedleckiej Katedrze.

Jak informuje policja mężczyzna, który zaatakował Wojciecha Kudelskiego odjechał samochodem. Policja szuka sprawcy. Numery rejestracyjne udało się namierzyć z monitoringu miejskiego.

AKTUALIZACJA GODZ. 11.35 – jak informuje RDC były prezydent jest już po godzinnej operacji. Rany nie były powierzchowne, ale zagrażające życiu z rozległym krwawieniem. Wojciech Kudelski był cały czas przytomny. Szpital ze względu na dobro śledztwa nie informuje ile ran zadał napastnik.


fot. arch

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?