SPIN

Sprzęt pracuje od samego rana

Aneta Borkowska środa, 13 stycznia 2021, 08:29 Siedlce

W Siedlcach i regionie w nocy nasypało śniegu, opadów możemy spodziewać się dziś przez cały dzień. A więc na drogach panują trudniejsze warunki. Od rana na miejskich ulicach pracują solarki i pługi.

– W pierwszej kolejności zajmujemy się wiaduktami, podjazdami0, tunele oraz głównymi ulicami – mówi Wojciech Cylwik, naczelnik wydziału dróg. – Od rana firma polewa ulice solanką, wyjechał też sprzęt w razie gdyby trzeba było zgarniać śnieg – dodaje.

Także policja apeluje do kierowców o rozwagę podczas jazdy.

4 komentarze

 1. siedlczanin dodano 9 miesięcy temu

  To chyba w oczach lub na papierze ten sprzęt pracuje. Proszę wyjść na ulice i zobaczyć jak się przedstawia sytuacja. Skandal.

 2. Olek dodano 9 miesięcy temu

  Co sie stało ? Pojechałem na os.Dreszera – dowieść mamie prowiant.I co ?.Odśnieżone chodniki,dojścia do smietników,sklepu osiedlowego itp.K…. można, można Pytam sie dlaczego nie można na Warszawskim osiedlu,Tysiącleciu itp.Myslałem ,że Kierownictwo z Floriańskiej zawiedzie i bedzie powód aby mu dokopać,znowu sie nie udał- szkoda

 3. stas dodano 9 miesięcy temu

  Prezydenci się zmieniają ale w temacie zimy na drogach nic się nie zmienia. Zima jest niepokonana.

 4. Obserwator dodano 9 miesięcy temu

  Pracują solarki i pługi hahahahaha.dwie solarki ale sprzęt.a sol mają ? jakby to robił SKR Sochożebry to byloby odsnierzone

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?