SPIN

Zasypane Siedlce. Trudne warunki w centrum miasta

redakcja poniedziałek, 25 stycznia 2021, 17:16 Siedlce

Atak zimy na wschodnim Mazowszu – dzisiaj według specjalistów IMGW, w Siedlcach i powiecie siedleckim może spaść nawet do 30 cm śniegu. Pogoda już teraz daje się kierowcom we znaki.

– Koszmar na drogach – mówi jeden z kierowców. – W Siedlcach jest moim zdaniem źle, ale jeszcze gorzej jest pod miastem – przyznaje.

Ul. Pułaskiego

O ostrożną jazdę apeluje też policja, mimo że do tej pory ze względu na warunki pogodowe nie doszło do wypadku.

Ul. Piłsudskiego

Naczelnik wydziału dróg siedleckiego ratusza Wojciech Cylwik zapewnia, że już rano wyjechał cały sprzęt służący do zimowego utrzymania dróg.

Ul. Brzeska

2 komentarze

  1. obserwator II. dodano 9 miesięcy temu

    Sory taki mamy klimat te słowa wypowiedziała była Eurodeputowana Pani Bieńkowska i jak się jeżyła ówczesna opozycja a dzisiaj tak"wspaniałe"rządzący tym zasypanym śniegiem krajem.Może czasami warto pomyśleć i nie krzyczeć głupio.

  2. D.D dodano 9 miesięcy temu

    Dzisiaj 30.01 pada od rana.sprzety nie ruszyływ miasto.Na osiedlach koszmarnie/ ale z małymi wyjątkami np. oś.Dreszera /- poluje na tego zarządce od lat.aby go wykończyc – a wtedy -wymiana miernego Zarządu będzie -nie bedzie duzym wysiłkiem dla SPÓŁDZIELCÓW.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?