SPIN

Konkurs fotograficzny „Powiat Siedlecki w obiektywie”

Aneta Borkowska środa, 9 czerwca 2021, 06:39 Społeczeństwo

Fundacja Ultramaratonu Nadbużańskiego zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Powiat Siedlecki w obiektywie”.

Zachęcamy do wybrania się na wycieczkę po gminach powiatu siedleckiego, odnalezienia i wyeksponowania w formie fotograficznej najpiękniejszych zakątków naszego powiatu. Konkurs dedykowany jest dla osób pełnoletnich, fotografów amatorów i profesjonalistów. Tematyką konkursu jest przyroda i kultura powiatu siedleckiego. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody finansowe. I miejsce – 750 zł, II miejsce – 500 zł, III miejsce – 250 zł.

Każdy uczestnik konkursu może zgłosić max. 5 własnych fotografii. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo na adres: konkurs@fundacjaumn.pl do 20 czerwca.

Komisja konkursowa wybierze trzy zwycięskie prace oraz przyzna 25 wyróżnień. Wszystkie nagrodzone fotografie zostaną wydrukowane, oprawione i zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w Domu Pracy Twórczej Reymontówka w Chlewiskach. Wernisaż wystawy zaplanowano na 14 lipca.

Konkurs realizowany jest w ramach zadania publicznego i współfinansowany ze środków Powiatu Siedleckiego.

Pełen regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa dostępne są na fanpage’u fundacji:
https://www.facebook.com/fundacjaUMN

źródło: Fundacja Ultramaratonu Nadbużańskiego

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?