SPIN

Rowerowa Gra „Jednośladem Powstań Śladem”

Aneta Borkowska poniedziałek, 14 czerwca 2021, 07:15 Społeczeństwo

20 czerwca w godzinach 10:00-18:00 na ulicach Siedlec i w okolicach odbędzie się Charytatywna Rowerowa Gra Krajoznawcza „Jednośladem Powstań Śladem”.

Fundacja Le Natiga oraz Siedlecki Klub Turystyki Rowerowej „Doktorek” zapraszają na spotkanie z historią zrywów niepodległościowych na naszych terenach. Rowerzyści będą startować i kończyć grę przed Pałacem Ogińskich, gdzie będzie Biuro Zawodów.

Miłośniku dwóch kółek! Chcesz dowiedzieć się, co wspólnego ma powstanie krakowskie z naszymi terenami? A może wiesz, kogo gościła księżna Ogińska podczas Insurekcji Kościuszkowskiej? Wybierz się w ciekawą przygodę śladem i tropem powstań, poznaj Pantaleona Potockiego i innych bohaterów zrywów niepodległościowych i spotkaj się oko w oko z historią!

Jest to kolejna akcja w ramach kampanii #małysprzętWIELKAPOMOC, w ramach której Fundacja Le Natiga zbiera pieniądze na mobilne USG z trzema głowicami dla podopiecznych Fundacji Siedleckie Hospicjum Domowe dla Dzieci – sprzętu bardzo potrzebnego i ratującego życie, zwłaszcza w czasie pandemii. Łączymy przyjemne z pożytecznym!

Dla Uczestników którzy zarejestrują się i opłacą swój udział do 17 czerwca, partner wydarzenia, sklep rowerowy przygotował nie lada gratkę: darmowy przegląd roweru w sobotę przed grą.

Start/meta: plac przed Pałacem Ogińskich, zaczynamy od godz. 10:00. Ostatni Uczestnicy startują o 15:00. Jeśli ktoś zboczy z trasy – w dniu wydarzenia czynny będzie „telefon do Przyjaciela”: 669-545-172 (Radek).

Koszt udziału to cegiełka w wysokości 30 zł. Z uwagi na charytatywny charakter wydarzenia mile widziane większe kwoty. A można ich dokonać na stronie zrzutka.pl TUTAJ lub bezpośrednio na konto Fundacji Le Natiga: BNP Paribas Bank Polska S.A. 70 1600 1462 1893 0861 3000 0005 tytułem GRA ROWEROWA.

Szczegóły: katarzyna.bogusz@lenatiga.pl, tel: 531-039-213. Liczba miejsc ograniczona. Jeśli nie wyczerpiemy puli biletów – można będzie zapisać się w dniu wydarzenia i dokonać wpłaty do skarbonki lub przez terminal płatniczy.

źródło: Fundacja Le Natiga

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?