SPIN

Znamy najlepszą szesnastkę tej edycji Budżetu Obywatelskiego

Aneta Borkowska czwartek, 23 września 2021, 07:11 Siedlce

Znamy zwycięskie projekty w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. 16 z największą liczbą głosów zostanie zrealizowanych.

W tegorocznym głosowaniu, na 43 projekty, udział wzięło ponad 10,5 tys.osób. To najwyższa frekwencja jak do tej pory we wszystkich edycjach budżetu.

Wśród finałowej szesnastki są m.in: remont ulicy Gospodarczej, oświetlenie ulic ks. Józefa Obrębskiego i Zbigniewa Herberta, wykonanie ciągu pieszo-rowerowego wzdłuż ROD „Złote Piaski”, budowa sygnalizacji na ul. Prusa w rejonie SP nr 11, budowa boiska przy Elektryku czy przebudowa targowiska miejskiego przy ul. 11 Listopada

Pełna lista zwycięskich projektów znajduje się na stronie siedlce.pl.

Do wydania było około 3 mln 600 tysięcy złotych. Zwycięskie projekty zostaną zrealizowane w przyszłym roku.

zdjęcie: UM Siedlce (budowa chodnika w ramach jeden z edycji budżetu obywatelskiego)

2 komentarze

  1. Jan dodano 4 tygodnie temu

    Bawicie się jak małe dzieci w piaskownicy, radni bez radni tak zwani też bezpartyjni robią z was z nas głupków im nie chodzi o to co ludzik mieszkańcom potrzeba tylko o lans i o głosy poparcie w wyborach.

  2. hej dodano 4 tygodnie temu

    Jakoś na stronie miasta nie mogę odnaleźć informacji o wybranych zadaniach z budżetu obywatelskiego. Może coś bliżej pokażecie>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?