SPIN

Uwaga: zamkną skrzyżowanie na Partyzantów

Aneta Borkowska czwartek, 7 października 2021, 07:41 Siedlce

W najbliższą środę (13 października) rozpocznie się kolejny etap przebudowy ulicy Partyzantów. Wtedy też zamknięte zostanie skrzyżowanie Partyzantów – Zbrojna.

Remont nawierzchni sprawi, że będzie dostosowana do nowych obciążeń i do zwiększonego ruchu.

– Fragment był już bardzo zniszczony i mieliśmy coraz więcej skarg od kierowców, ale też pieszych i osób niepełnosprawnych, które nie mogły swobodnie przejeżdżać przez przejście dla pieszych, bo asfalt został wyciśnięty przez ciężkie pojazdy – mówi Wojciech Cylwik, naczelnik wydziału dróg.

Objazd będzie prowadził przez ulice: Kraszewskiego, Okrężną, Monte Cassino, Warszawską, Piłsudskiego, Wojska Polskiego i 3 – Maja. Tak samo pojadą miejskie autobusy.

– Na objazdach będą obowiązywały przystanki, które znajdują się a trasie, tak by pasażerowie mogli chociażby przesiąść się do innego autobusu – tłumaczy Jacek Dmowski, prezes MPK.

Prace na razie prowadzone są zgodnie z harmonogramem, termin zakończenia inwestycji to 6 grudnia.
Koszt to ponad 3 miliony.

8 komentarzy

 1. Kierowca dodano 4 miesiące temu

  Kiedy będzie poprawiony przejazd przez tory na Starzyńskiego ???

 2. fajnie, fajnie dodano 4 miesiące temu

  Ładnie ktoś zarobił, 3 miliony w 3 miesiące 🙂 1 milion na miesiąc za nierobienie niczego? bo codziennie tam jestem i nic sie nie dzieje…

 3. Czytelniczka dodano 4 miesiące temu

  I znowu Siedlce będą na maksa zakorkowane.

 4. Siedlczanka dodano 4 miesiące temu

  Roboty potrzebne, szkoda, że to wszystko jesienią. Do 6 grudnia…, miejmy nadzieję, że Mikołaj będzie łaskawy i roboty zakończą się wcześniej. Miasto zakorkuje się na całego. Może trochę tunelem ludzie pojadą.

 5. Czytelniczka 2 dodano 4 miesiące temu

  Korki, aż strach pomyśleć, będzie jak za czasów budowania mostu 🙁

 6. ms dodano 4 miesiące temu

  Dlaczego od kliku lat wszelkie remonty zaczyna się jesienią, a nie np. pod koniec czerwca?
  Czy np. na ten czas nie można chociaż trochę poprawić ul. Okopową, część osób mogłoby jechać tamtędy aby odciążyć tę część miasta.

 7. Oszukańcy dodano 4 miesiące temu

  Na stronie oglaszacie, że skrzyżowanie zamykają w środę, mamy wtorek i już zamknięte.

 8. ms dodano 3 miesiące temu

  No właśnie, rano myślałam że to dziś środa, 50 min stania w korku. masakra. naczelnik wydziału dróg powinien się podać do dymisji skoro nie potrafi zoragnizować dla tej części miasta chociazby każdej możliwej uliczki nawet najmniejszej do objazdów, i ta się wszystko zakorkuje pod mostami i wiaduktem ale nie ma stania w miejscu przez co najmniej 20minut. Na ulicy Śmiałej samochody parkujące blokują ulicę robi się zator, tak nie powinno być. Ulica Okopową – lepiej się tam nie zapuszczać. Ulica Dreszera przy sp nr 5 powinna być dwukierunkowa. Masakra.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?