SPIN

Bezpieczne wakacje z Mikołajkiem

Aneta Borkowska wtorek, 21 czerwca 2022, 07:11 Siedlce

To wspólny projekt Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Siedlcach, który przewiduje cykl zajęć edukacyjnych dotyczących bezpieczeństwa w trakcie tegorocznych wakacji, adresowanych do dzieci w wieku 6-12 lat.

– Podczas spotkań najmłodsi poznają książki o Mikołajku oraz biografię jego twórcy Rene Gościnnego. Na podstawie przygód bohaterów książek dowiedzą się jakie niebezpieczeństwa mogą im zagrażać i jak temu aktywnie zapobiegać – mówi rzeczniczka komendy Agnieszka Świerczewska. – Zajęcia prowadzone będą w Bibliotece Głównej oraz w jej Filiach – dodaje.

Spotkania startują 5 lipca i będą realizowane według harmonogramu, który dostępny będzie na stronie internetowej biblioteki oraz Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach.

Grupy, które zechcą wziąć udział w realizowanym projekcie mogą zgłaszać się do koordynatorów projektu: Magdalena Sutryk: promocja@mbp.siedlce.pl tel.25 974 30 32
agnieszka.swierczewska@ra.policja.gov.pl tel.501 531 305.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?