SPIN

Wystawa uczestników Pracowni Fotograficznej MOK

Aneta Borkowska wtorek, 5 lipca 2022, 22:10 Kultura

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 30 czerwca (czwartek) o godz. 11. do Galerii Fokus na otwarcie wystawy prac uczestników zajęć w Pracowni Fotograficznej MOK.

W Galerii Fotografii Fokus można oglądać efekty pracy młodzieży biorącej udział w zajęciach w Pracowni Fotograficznej MOK, prowadzonej przez Andrzeja Rucińskiego. Autorzy wystawy są uczniami siedleckich szkół. Uczestnicząc w zajęciach poznają zasady fotografowania i samodzielnej obróbki zdjęć. Dominujące tematy to: martwa natura, makrofotografia, krajobraz i przyroda.

Pracownia Fotograficzna MOK mieści się w Akademii Sztuk „Piękna 7”. Atelier wyposażone jest w nowoczesne lampy studyjne i inne urządzenia, dzięki którym młodzież uczestnicząca w zajęciach może rozwijać swoje umiejętności fotografowania. Dzięki nowym komputerom z profesjonalnym oprogramowaniem możliwe jest doskonalenie zdjęć wykonywanych w technice cyfrowej. Pracownia wyposażona jest również w sprzęt umożliwiający przeprowadzenie procesu klasycznej obróbki chemicznej w ciemni, od wywołania negatywu do samodzielnego wykonania zdjęć za pomocą powiększalnika.

Wystawa czynna do 9 września 2022 r.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.