SPIN

Turniej Sportowy dla całych rodzin

Aneta Borkowska środa, 3 sierpnia 2022, 06:01 Sport

W najbliższą niedzielę (7 sierpnia) Agencja Rozwoju Miasta Siedlce zaprasza całe rodziny na Turniej Sportowy. Wszystko to na terenach ARMS przy stadionie. Szykuje się moc sportowych wrażeń dla dzieci i dorosłych. Start o godz. 14:00.

A będzie można spróbować swoich sił w amatorskich zawodach strongman, czyli turnieju dla prawdziwych siłaczy. Rywalizacja dla mężczyzn oraz dla kobiet. Zawody poprowadzi strongman wicemistrz Europy Tomasz Nowotniak. Konkurencje: przetaczanie opon, zegar, spacer farmera, przeciąganie samochodu, Yok. Zapisy na miejscu w dniu zawodów. Dla najlepszej trójki puchary i nagrody rzeczowe.

Będzie także bieg w szpilkach. Do pokonania będzie tor przeszkód na czas, wyłącznie w butach na obcasach. Do udziału zapraszamy panie powyżej 15 r.ż.

Oczywiście nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, odbędzie się western dla dzieci – w zawodach będzie do wygrania odznaka szeryfa. Zadania do wykonania: łowienie złota, rzuty do puszek, strzelanie z łuku, zrobienie pióropusza, taniec country, rzut podkową, zagadka dla szeryfa.

Dodatkowo malowanie buziek, zabawy z animatorkami, skręcanie balonów. Udział we wszystkich konkurencjach jest bezpłatny.

Wydarzenie realizowane w ramach Kampanii Społecznej Pozwól sobie na eMOCje. Dofinansowano z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w 2022.

 

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?