SPIN

UWAGA: Poważna awaria w PWiK – AKTUALIZACJA

Aneta Borkowska środa, 10 sierpnia 2022, 12:11 Siedlce

Awaria rurociągu w PWIKu, doszło do niej na skrzyżowaniu ulic Garwolińskiej i Myśliwskiej. W okolicach nie ma wody, w innych miejscach w mieście jest, ale mogą wystąpić spadki ciśnienia.

– Przyczyna na razie jeszcze nie jest znana, pracownicy właśnie zaczynają jej szukać. Jest to jeden z głównych wodociągów zasilających dlatego prace mogą potrwać do późnych godzin nocnych, a nawet do porannych – tłumaczy prezes spółki Dariusz Kierzkowski.

AKTUALIZACJA GODZ.14.30 – awaria jest już usuwana, odcięci od wody są mieszkańcy ul. Garwolińskiej na odcinku ul. Leśnej do ul. Myśliwskiej, w innych rejonach miasta może być spadek ciśnienia lub czasowy brak wody na wyższych piętrach w blokach. Awaria powinna być usunięta do godzin wieczornych.

W związku z awarią utrudnienia występują także w ruchu. Zamknięty jest odcinek od Myśliwskiej do Unitów Podlaskich. Są wyznaczone objazdy.

Po północy dostawa wody została przywrócona.

 

Komentarze (1)

  1. big dodano 10 miesięcy temu

    cały ten wodociąg na tym odcinku trzeba wybudować od nowa, jadąc Garwolińską w dół, po prawej jest łata na łacie kilka razy w roku są awarie, szczególnie zimą i wczesną wiosną jak grunt za i rozmarza

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?