SPIN

Bieg Jacka po raz 13

Aneta Borkowska niedziela, 28 sierpnia 2022, 11:24 Sport

13 edycja Biegu Siedleckiego Jacka dobiega końca. Przed nami jeszcze tylko biegi dziecięce, które rozgrywane są na stadionie lekkoatletycznym przy Prusa. Z tego miejsca startował także półmaraton oraz bieg na 5 kilometrów.

Półmaraton zwyciężyli:

Beata Dąbrowska Yulo Run Team Siedlce

Udało mi się zwyciężyć drugi raz z rzędu. Pogoda dopisała, prędkość, którą sobie założyłam została utrzymana, czyli wszystko zgodnie z planem. Start lekko się opóźnił, ale dzisiaj bardzo ciepło, więc organizm nie zdążył się ostudzić. Trasa jest lekko wymagająca, bo jest dużo zakrętów, trzeba nadrabiać trochę, ale plusem jest to, że bieg kończy się na stadionie, bo to dla mnie takie trochę bardziej uroczyste wtedy jest finiszowanie.

Andrzej Leończuk z Białegostoku

Byłem przez ostatnie kilkanaście dni przeziębiony, a więc nie biegałem i nie wiedziałem na co mnie stać. A wygrałem tu już trzeci raz z rzędu, więc jest dobrze. Wystartowałem trochę zachowawczo, nie chciałem szarżować, ale na ostatnim okrążeniu przyspieszyłem.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?