SPIN

Pieniądze na remont „Prusa”

Aneta Borkowska wtorek, 26 września 2023, 07:24 Siedlce

Miasto otrzymało 2 miliony na remont I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Prusa. Pieniądze pochodzą z szóstej edycji programu Polski Ład.

W ramach zadania w budynku głównym szkoły zostaną osuszone ściany fundamentowe oraz całkowicie wymienione podłogi. Wykonane będą posadzki betonowe i izolacja przeciwwilgociowa oraz ułożone terakoty i wykładziny o dużym stopniu ścieralności.

Zaplanowano także wymianę drzwi i ościeżnic, malowanie sufitów i ścian oraz remont łazienek.

2 komentarze

  1. Tchórzliwe zakłamanie dodano 2 miesiące temu

    Tchórzliwe zakłamanie i obłuda. Miasto Siedlce złożyło w określonym czasie wnioski na dofinansowanie z tego funduszu na między innymi: przebudowę ciągu drogowego ulic Piłsudskiego i Armii Krajowej, na odcinku od ul. Starowiejskiej do ul. Pułaskiego oraz na przebudowę 2-jezdniowej ulicy Jagiełły (2×7m) na odcinku od ul. Chrobrego do ul. Prusa. Na co dostało i ile? Szef doradców pinokia po-raz-en-ty robi Mieszkańców Miasta Siedlce w…!

  2. Fontanna dodano 2 miesiące temu

    tak a w powiecie siedleckim wszystko odnowione!!!! Jak wygra pis 3 raz to po prostu nie płaćmy podatków. Zobaczymy wtedy skąd wezmą pieniądze

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?