SPIN

PodobaMiSię – koncert promujący płytę

Aneta Borkowska niedziela, 12 grudnia 2010, 11:05 Kultura, Wydarzenia

Siedlecki zespół PodobaMiSię działający w obecnym składzie od ponad roku zaprasza na koncert promujący płytę multimedialną „A MORZE”.

Na płycie znajdować się będzie 5 utworów autorskich zespołu:
1. Oświadczyny
2. A MORZE
3. Marzenia
4. Konstruktorzy atomowi
5. O tym że

Każdy numer na krążku jest inny. Nagrań zespół dokonał w studio Czapla a demo zrealizował Kuba Kowalik. Gościnnie na congach zagrał Jacek Myrcha. Bardzo ważnym elementem płyty Multimedialnej jest profesjonalny teledysk do piosenki A MORZE nakręcony w Opolu (nie tym pod Siedlcami ;). Scenariusz  i reżyseria Holeinmoon (z ang. dziura w księżycu) – będzie to surrealistyczna opowieść o pewnej zakłopotanej damie. Dodatkowo na płycie znajdzie się kilka bonusów wideo oraz amatorskie teledyski.
Ten rok dla grupy PodobaMiSię był niezwykle pracowity. Zespół zagrał około 30 koncertów, m.in. w Pile, Suwałkach, Płocku, Sulęcinie, Barcinie oraz w Guben (Niemcy). Fani ska i reggae zacierają ręce na myśl o kolejnych występach swoich ulubieńców.
W następnym roku zespół ma zamiar wydać płytę longplay. Trzymajcie kciuki a tymczasem zapraszamy na koncert. Oprócz zespołu PodobaMiSię tego wieczoru na siedleckiej scenie wystąpi zespół PLAGYAT z Białej Podlaskiej.

Koncert realizowany jest w ramach stypendium Prezydenta Miasta Siedlce. Impreza 13 grudnia (poniedziałek), godz. 19. , sala  „Podlasie”.

źródło MOK

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?