SPIN

Zmiany wysokich w SKK Siedlce

redakcja czwartek, 21 listopada 2013, 11:13 Aktualnie, Sport

U siedleckich koszykarzy szykuje się zmiana. Z zespołem rozstaje się Tomasz Gałan, którego zastąpi Kamil Gawrzydek. Wszystko wskazuje na to, że siedleccy kibice nowego zawodnika zobaczą już w najbliższą sobotę.

Gawrzydek był w ubiegłym roku testowany w siedleckim klubie. Kibice mieli okazję zobaczyć jego grę podczas pożegnalnego meczu dla Rafała „Przema” Wójcickiego. Wtedy kontraktu nie udało się podpisać, ale po jego statystykach widać, że może być mocnym elementem zespołu. Ma 25 lat i 207 cm wzrostu i jest wychowankiem MKS MOS Pruszków. Przez kilka sezonów grał w USA, z których powrócił dwa lata temu. W ubiegłym sezonie reprezentował barwy drużyny Sokół Łańcut, gdzie zdobywał średnio ponad 7 punktów i 6 zbiórek.

Z SKK odchodzi natomiast 24 letni Tomasz Gałan, który przyszedł na siedleckiej drużyny w ubiegłym sezonie. Na razie nie wiadomo jaki klub będzie reprezentował.

zdjęcie Kamila Gawrzydka PZKosz

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?