SPIN

Trzy nowości w NoveKino od piątku

Aneta Borkowska poniedziałek, 22 września 2014, 09:37 Kultura

NoveKino Siedlce zaprasza wszystkich miłośników kina na trzy nowości, które będzie można oglądać na ekranach już od piątku (26 września). Na kinomaniaków czekać będzie: „Bez litości”, „Pszczółka Maja” oraz „Spódnice w górę!”.

Bez litości

W filmie „Bez litości” Denzel Washington gra McCalla, człowieka, który odciął się od tajemniczej przeszłości, by rozpocząć nowe, spokojne życie. Ale kiedy spotyka Teri (Chloë Grace Moretz), młodą dziewczynę, zmuszoną do współpracy przez niebezpiecznych rosyjskich gangsterów, nie może pozostać bezczynny – musi jej pomóc. Uzbrojony w pewne umiejętności, które pozwalają mu zemścić się na każdym, kto jest okrutny wobec bezbronnych ludzi, McCall rezygnuje z narzuconej sobie izolacji, by zaprowadzić sprawiedliwość.

reżyseria: Antoine Fuqua,
scenariusz: Richard Wenk,
aktorzy: Denzel Washington, Marton Csokas, Chloë Grace Moretz,
gatunek: thriller,
kraj produkcji: USA,
rok produkcji: 2014,
czas trwania: 128 minut,

Pszczółka Maja

Uskrzydlająca opowieść o najbardziej rezolutnej pszczółce świata w zupełnie nowej odsłonie wreszcie na wielkim ekranie! Sympatyczna pszczółka Maja i jej przyjaciele to ukochani bohaterowie milionów nie tylko małych widzów. Ich nowe przygody to jak zawsze potężna dawka znakomitej zabawy i pozytywnych emocji. Film zrealizowany przez jedno z najlepszych studiów animacji na świecie już wkrótce podbije nasze kina i serca.

reżyseria: Alexs Stadermann, Glenn Fraser,
gatunek: animowany,
kraj produkcji: Australia,
rok produkcji: 2014,
czas trwania: 79 minut,

Spódnice w górę!

Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Lily chce być bardziej sexy, Jo jest wiecznie niezaspokojona, Agathe ma wstydliwy sekret. Z kolei Fanny jest z niewłaściwym facetem, Sophie nie może osiągnąć orgazmu, Adeline pragnie szalonych romansów i szampana, a Sam boi się własnego cienia. Tego wszystkiego zazdrości im perfekcyjna i pedantyczna Rose, która osiągnęła już szczyt korporacyjnych marzeń, ale po drodze zgubiła to, co najcenniejsze… kobiecość.

reżyseria: Audrey Dana,
scenariusz: Audrey Dana, Murielle Magellan, Cécile Sellam, Raphaëlle Valbrune,
aktorzy: Isabelle Adjani, Vanessa Paradis, Audrey Fleurot,
gatunek: komedia,
kraj produkcji: Francja,
rok produkcji: 2014,
czas trwania: 116 minut,

źródło: NoveKino Siedlce (reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?