SPIN

Dziś spotkanie w Andrzejem Sitnikiem

Aneta Borkowska środa, 24 października 2018, 11:03 Aktualnie

Dziś (24 października) o godz. 19.30 odbędzie się spotkanie z kandydatem na prezydenta Andrzejem Sitnikiem. Lider Bezpartyjnych Siedlec zaprasza wszystkich mieszkańców i obiecuje, że odpowie na każde pytanie. Spotkanie przy ulicy Błonie 20.

7 komentarzy

 1. Aro dodano 3 lata temu

  Drogi Wyborcą- jestem za kandydatem na Prezydenta-K. Tchórzewskim- Dlaczego ?.Pomyśl- K.tchórzewski ma za sobą partie rzadzącą i rząd , a kogo ma w strukturach rządu – bez urazy Pan Sitnik ?.Czy nie przysłowiową " fige z makiem" ?.Siedlczanie- dla dobra Was i waszych bliskich -obudzcie sie z letargu.Zachnijcie realnie myśleć !!!

  • gwAro dodano 3 lata temu

   Drogi propagandzisto. Uciekanie się do szantażu wyborczego jest niskie. Wygrana synka ministra, który zresztą rozpoczął swoją kampanię w Dzień Dziecka (taki prezent od taty?) i w zasadzie wszystko co w życiu osiągnął zawdzięcza tacie (z akcentem włącznie) jest dla tego miasta powodem do WSTYDU.
   Kaczyński już raz przyjechał do Radomia pobłogosławić "pewniaka" przed wyborami i… skończyło się tak sobie.
   Także i jutro liczymy na jego dobrą rękę.

 2. Karolina/Karola dodano 3 lata temu

  Pan Sitnik, sprawia tylko pierwsze dobre wrażenie, bo jeśli chodzi o dalszą współpracę – to jest to porażka.
  Skutecznie skłóca ludzi, nie potrafi współpracować. Czy to dobry kandydat na prezydenta 80-tysięcznego miasta?????
  Panie Andrzeju, proszę oprzytomnieć i rozpatrzyć wszystkie "za" i "przeciw" i na koniec nie blokować niepowtarzalnej szansy na dokończenie moerdnizacji w naszym mieście.

  • Aro dodano 3 lata temu

   Drodzy Państwo-wasze argumenty nic nie wyjaśniają,Wasze popiskiwanie : że ojciec ,ze drozyzna nasz czeka jest propagandą niskiego lotu.Wychodzi na moje, że nasza lepsza przyszłość na najbliższe 5 lat jest związana z PIS i jej reprezentami K.Tchórzewskim i jego synem Karolem.Jeśli ktoś pragnie zafundować czasy z przed Kudelskiego to gratuluje.Żle sie stanie jesli z Siedlczanin śmiać sie będzie Polska że " przed szkodą i po szkodzie głupi " Przez nasz wybór- wierze ,że możę być pieknie…..

 3. Do Aro dodano 3 lata temu

  Niestety nie ma Pan racji, p. Tchórzewski nie ma programu dla już mocno zadłużonego miasta, a wręcz przeciwnie.
  Za tej prezydentury zdrożeją: bilety MPK( wysoka podwyżka prądu )opłata za wodę i ogrzewanie (PEC jako Spółka miejska, chcąc ratować finanse miasta przerzuci koszty na mieszkańców) itp. PIS niestety nam nic nie da tylko mami obietnicami ( nie mają pieniędzy)
  Chcąc aby miasto wychodziło z długów potrzeba nam mądrego zarządzania a nie obietnic bez pokrycia.

  • slawek dodano 3 lata temu

   aco ci da tchorzewski w zamian maslo opo10 zl p

 4. wiki dodano 3 lata temu

  Jeżel siedlczanie zagłosują na Tchórza to będzie dalsze zadłużanie miasta,to jest młody nieopierzony Kudelszczak.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?